KONST / Litografier / Färglitografi 13162090
nr 1316 2090
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, "boplatsen". Signerad. Motivet: 30x46cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 mars 2020
kl 18:47:33
29/3 16:05:32
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson